SEO lišta

SEO lišta AverzSEO lišta Averz přinese Vašim webovým stránkám více zpětných odkazů, což pro Vaše webové stránky znamená lepší pozice ve vyhledávačích a vyšší návštěvnost stránek.

11.12.2023

SEO lišta Vám umožňuje získat zdarma odkazy na Vaše webové stránky.

Instalace SEO lišty pro PHP

Instalace SEO lišty pro PHP

Verze SEO lišty pro PHP, je možné použít na většině serverů. Pro postup instalace SEO lišty klikněte zde:
Instalace SEO lišty pro PHP

Instalace SEO lišty pro HTML

Instalace SEO lišty pro HTML

SEO lištu je možné za určitých podmínek nainstalovat i do HTML stránek, postup instalace naleznete zde:
Instalace SEO lišty pro HTML

Instalace SEO lišty pro Joomla

Instalace SEO lišty pro Joomla

Velmi snadno zprovozníte SEO lištu na stránkách, které používají redakční systém Joomla, návod zde:
Instalace SEO lišty pro Joomla

Instalace SEO lišty pro HTML

SEO lištu je možné za určitých podmínek nainstalovat i do HTML stránek, úspěch je však podmíněn určitým nastavením serveru na kterém hostujete. Je nezbytná podpora PHP souborů, seznamte se prosím s podrobnostmi a informacemi níže.

V první řadě si stáhněte instalační balíček SEO lišty pro umístění do HTML stránek.

Ke stažení zde: seo-lista-html.zip

Po stažení soubor seo-lista-html.zip rozbalte,
soubor: averz-seo-lista.php nahrajte přes FTP na Vaše webové stránky do root (tam kde je soubor index.html),
složku: averz-seo-lista nahrajte stejně, složce nastavte atributy (oprávnění, CHMOD) na 777 (vše zaškrtnuté),
zkontrolujte zda máte ve složce umístěn soubor .htaccess, pokud zde není nahrajte ho také, pokud zde tento soubor máte upravte ho a přidejte do souboru řádek:

AddType application/x-httpd-php .html .htm

tato funkce umožní to, že soubory html budou brány jako by byly soubory php, což je nezbytné pro správné zobrazování SEO lišty v html stránce - po přidání nebo úpravě souboru .htaccess se neprodleně přesvědčte zda jsou Vaše stránky funkční (pokud server začne vypisovat nějakou chybu a stránky nenačte, neprodleně soubor smažte nebo řádek odeberte a informujte se u Vašeho poskytovatele webhostingu zda by bylo možné tuto funkci povolit).
nyní upravte soubor index.html a případné další stránky, kam chcete SEO lištu umístit, na vybrané místo, kde chcete aby se SEO lišta zobrazovala přidejte kód:

<?php
	$averz_data_tmp_dir = 'averz-seo-lista';
	require('averz-seo-lista.php');
?>

proměnou averz_data_tmp_dir můžete změnit v případě potřeby na jinou složku, nezapomeňte nastavit složce oprávnění pro zápis. Soubor uložte a načtěte webovou stránku, nyní by se měla SEO lišta načítat.

Pokud se SEO lišta nezobrazuje, zkontrolujte zdrojový kód stránky - pokud v obsahu vidíte vypsaný kód <?php ...., je chyba v souboru .htaccess, zkontrolujte zda jste do něj správně přidali AddType application/x-httpd-php, pokud je soubor v pořádku kontaktujte svého webhostera s dotazem zda jsou povoleny .htaccess na Vašem webhostingu a tato funkce podporována. Dalším možným řešením je přepsání koncovky u souboru z index.html na index.php, výrazně to však nedoporučujeme.

Pokud se Vám nechce instalovat SEO lištu, můžete využít naší službu instalace SEO lišty, kdy si od Vás vyžádáme přístup ke stránkám a SEO lištu za poplatek nainstalujeme, více informací o placené instalaci SEO lišty naleznete zde.

Sdílejte

Líbí se Vám stránky SEO lišty? Sdílejte je přes Facebook, Google+ nebo Tweeter, v horní Sdílejte SEO lištučástí stránky klikněte na Vaší oblíbenou službu.

Averz: SEO lišta pro HTML