SEO lišta

SEO lišta AverzSEO lišta Averz přinese Vašim webovým stránkám více zpětných odkazů, což pro Vaše webové stránky znamená lepší pozice ve vyhledávačích a vyšší návštěvnost stránek.

11.12.2023

SEO lišta Vám umožňuje získat zdarma odkazy na Vaše webové stránky.

Podpora a časté dotazy

Je možné přidat odkaz bez umístění SEO lišty?

Podpora a časté dotazyAno, je to možné, tato služba je však placená. Můžete si zvolit z několika variant doby umístění odkazu na Vaše webové stránky do SEO lišty a to 1 měsíc, 6 měsíců nebo 1 rok. Nejste vázáni žádnou smlouvou a je jen na Vás jak dlouho bude chtít mít odkaz v liště. Pro více informací klikněte zde: Placené přidání stránek do SEO lišty

Pokud nemáte zájem o placenou službu, je zde vždy možnost umístit na Váš web SEO lištu a služba se tím pro Vás stává bezplatnou po celou dobu, kdy je lišta na Vašich webových stránkách zobrazována.

Jak mám nainstalovat SEO lištu na své stránky?

SEO lištu je možné umístit na všechny servery s podporou PHP, podrobný návod k instalaci na html stránky, php stránky a stránky s redakční systémem Joomla najdete pod záložkou instalace SEO lišty.

Pokud se Vám nedaří SEO lištu instalovat podle návodu doporučujeme obrátit se na správce Vašich webových stránek nebo můžete využít naší službu a nechat si SEO lištu instalovat od nás, pro více informací klikněte zde: Placená instalace SEO lišty.

K čemu je dobré používat SEO lištu?

Je to jeden z nejrychlejších způsobů výměny odkazů, čím více odkazů směřuje na Vaše webové stránky, tím se lépe zobrazují ve vyhledávačích a s tím samozřejmě souvisí návštěvnost Vašich stránek. Doporučujeme při zadávání odkazu do naší SEO lišty vybrat takové slovo, na které chcete být ve vyhledávačích na předních pozicích.

Jak SEO lišta funguje?

Po umístění na Váš server si lišta každých 30 minut stáhne aktuální seznam odkazů které má zobrazovat, tento seznam umístí přímo na Váš server, tak aby nedocházelo k načítání z externích zdrojů a odkazy byly součástí Vašich stránek (nepoužívá se žádný iFrame ani nic podobné co by snižovalo kvalitu Vašich stránek ve vyhledávačích). SEO lišta poté při každém načtení stránky zobrazuje blok odkazů, který je uložen na Vašem serveru a nedochází ke zpomalování načítání. Filtrování odkazů není v současné době nastaveno podle relevantnosti obsahu, plánujeme do budoucna.

Mohu upravit vzhled zobrazování odkazů?

Ano, úpravy vzhledu jsou povoleny, není však povoleno schovávat odkazy barvou písma, pomocí display, visibility, překrýváním objekty, velikostí písma nebo jiným způsobem - odkazy musí být vždy viditelné a čitelné. Průběžně provádíme fyzickou kontrolu každé stránky, která je zapsána v SEO liště zdarma, stránku která poruší pravidla okamžitě po zjištění penalizujeme nebo úplně odstraníme z lišty.

Kde má být lišta umístěna?

Pro přidání Vašich stránek zdarma do SEO lišty je potřeba mít umístěnu SEO lištu na úvodní stránce, umístění na podstránky je dobrovolné. Pokud nebude lišta načítána na úvodní stránce nebude přidání do SEO lišty zdarma schváleno.

Sdílejte

Líbí se Vám stránky SEO lišty? Sdílejte je přes Facebook, Google+ nebo Tweeter, v horní Sdílejte SEO lištučástí stránky klikněte na Vaší oblíbenou službu.

Averz: Podpora a časté dotazy
Kontaktujte nás