SEO lišta

SEO lišta AverzUmístěte odkaz na Vaše webové stránky do SEO lišty zdarma, jednoduše nainstalujte SEO lištu na Vaše webové stránky a odkaz na Váš web zařadíme do lišty zdarma.

11.12.2023

SEO lišta Vám umožňuje získat zdarma odkazy na Vaše webové stránky.

Přidání stránek do SEO lišty zdarma

Přidání stránek do SEO lišty zdarma

Pokud je již na Vašich webových stránkách nainstalovaná funkční SEO lišta Averz stačí vyplnit jednduchý formulář pro přidání odkazu směřujícího na Vaše webové stránky.
Přejít na: Přidání stránek do SEO lišty zdarma

Placené přidání stránek do SEO lišty

Placené přidání stránek do SEO lišty

Nechcete na Vaše stránky umístit SEO lištu a přesto chcete přidat odkaz do SEO lišty Averz? Můžete využít placenou možnost přidání odkazu.
Objednání a informace naleznete zde: Placené přidání stránek do SEO lišty

Přidání stránek do SEO lišty zdarma

Pokud již máte na svých webových stránkách nainstalovanou naší SEO lištu vyplňte prosím formulář pro přidání Vašich webových stránek do SEO lišty. Při zadávání odkazu na Vaše webové stránky buďte prosím pečlivý, zkontrolujte před odesláním správnost odkazu. Jako text a titulek odkazu zvolte takové slovo, na které chcete být lépe vyhledatelní ve vyhledávačích jako je Google a Seznam, text odkazu by měl mít maximálně 2 slova, titulek není omezen.

Pro přidání odkazu zdarma do SEO lišty klikněte zde: formulář pro přidání odkazu.

Po odeslání formuláře budou ověřeny Vaše webové stránky a pokud bude SEO lišta přidána v pořádku bude Váš odkaz přidán do SEO lišty a začne se během 30 minut zobrazovat.

Umístění SEO lišty na Vašich stránkách průběžně kontrolujeme, pokud nebude lišta aktivní nebo bude schována bude Váš odkaz bez upozornění odstraněn ze SEO lišty.

Sdílejte

Líbí se Vám stránky SEO lišty? Sdílejte je přes Facebook, Google+ nebo Tweeter, v horní Sdílejte SEO lištučástí stránky klikněte na Vaší oblíbenou službu.

Averz: Přidání do lišty zdarma
Přidat odkaz